دسته بندی نشده

نحوه صحیح تزریق ژل فیلر پوستی

تزریق ژل فیلر

به مرور زمان با افزایش سن، در پوست ما اثراتی مانند چین و چروک، خطوط عمیق و افتادگی نمایان می شود. این علایم باعث می شود تا چهره افراد پیرتر از سن واقعی شان نشان داده شود. خوشبختانه علم پزشکی و زیبایی پیشرفت بسیار چشمگیری داشته و راه های مختلفی برای رفع این مشکلات به وجود آمده است. در حال حاضر روش ‌های زیادی برای زیبایی و جوانسازی پوست و صورت وجود دارد که تزریق ژل فیلر یکی از آن روش ها است که طرفداران بسیاری دارند.  این محصولات در کشور ما بسیار رایج هستند و از آن ها به مظور شادابی و جوانسازی پوست صورت استفاده می شود.

تزریق ژل فیلر

ژل فیلر پوستی چیست؟

ممکن است با واژه ژل فیلر پوستی آشنا نباشید و ندانید فیلرها چه چیزی هستند. خوب است بدانید که فیلرهای پوستی، ماده ای شبیه ژل هستند و به عنوان یکی از سریع ترین روش ها برای حجم دادن به صورت و لب ها استفاده می شوند، این محصولات قادر هستند خطوط و چین و چروک پوست را کاهش دهند.

به فیلرهای پوستی، پرکننده های قابل تزریق نیز گفته می شود. در واقع از این محصولات برای جوانسازی پوست، برجسته کردن لب‌ ها و صورت استفاده می شود که اصولاً این محصولات از ماندگاری و دوام خوبی برخوردار هستند.

محبوب ترین فیلر پوستی هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید، ماده ای طبیعی در پوست است که از ظرفیت جذب و نگهداری حجم وسیعی از رطوبت برخوردار است. همچنان که ما پیر می شویم، میزان تولید کلاژن و هیالورونیک اسید در بدن رفته رفته کم تر و کم تر می شود، با کاهش چربی و کلاژن پوست فرایند نازک تر شدن پوست شروع می شود، این موضوع باعث می شود تا پوست صورت شل شده و حالت افتادگی در آن ایجاد شود.

مزایای تزریق ژل فیلر پوستی

تزریق ژل فیلر پوستی چه زمانی انجام می شود؟

وقتی فیلر پوستی تزریق می شود، فیلر همانند یک زیر ساز متورم عمل می کند تا ساختار صورت را تقویت و نگهداری کند و بافتی که در روند پیری، حجم و انعطاف خود را از دست داده، را تقویت و نگهداری نماید. تکنولوژی ذره ای مونوفیزیک، شما را قادر می سازد تا تزریق روان و بسیار راحت انجام شود و اثر و نتایج طبیعی را به همراه دارد.

تزریق ژل فیلر پوستی ظاهر پوست ما را تر و تازه نگه می دارد و آن را نرم و انعطاف پذیر می کند و این خصوصیات را با آب رسانی به سطح پوست ایجاد می کند. قسمت هایی که معمولا تحت درمان تزریق ژل فیلر قرار می گیرند شامل پیشانی، شقیقه، بینی، قسمت حجیم گونه، قسمت پایین چشم (خط اشک)، اطراف لب ها و خط لبخند است.

تزریق ژل فیلر چیست

مزایای تزریق ژل فیلر پوستی

با تزریق ژل فیلر پوستی، اثر آن دیرتر از بین می رود و ماندگاری بالایی دارد، این موضوع به شما اجازه می دهد به راحتی به زندگی عادی خود برگردید و کارهای روزمره خود را انجام دهید. فیلر پوستی یک روش درمان طبیعی و بدون نیاز به جراحی است که بهترین ویژگی آن نتایجی با ماندگاری و دوام طولانی مدت است.

ژل فیلر با پر کردن حجم از دست رفته ای که با کمبود کلاژن و هیالورونیک اسید به وجود آمده، عمق خطوط و چین و چروک های به وجود آمده بر روی سطح پوست را کاهش می دهد و یک ظاهر جوان تر، با روش جوان سازی طبیعی، از خود به جای می گذارد.

فیلرهای پوستی از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند و بر اساس ماده مورد استفاده، پایداری و میزان اثرگذاری با یکدیگر تفاوت دارند. پزشک متخصص پوست با توجه به ناحیه و اثرات مورد نظر آن، فیلر پوستی مناسبی را برای شما استفاده می کند.

 منبع : تجهیزات پزشکی امورفیا

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *